Limited Time SaleUS$905.99 cheaper than the new price!!
| Management number | 209072113 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | US$604.00 | Model Number | 209072113 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Key Features: CPU: Intel Core Ultra 9 285 Processor (24 Cores, 24 Threads, 36 MB L3 Cache, 2.5 GHz base frequency, up to 5.6 GHz max turbo frequency) Memory: Up to 64GB DDR5-5200MHz RAM Hard Drive: Up to 4TB PCIe NVMe M.2 Solid State Drive Operating System: Windows 11 Pro Graphics: Intel Graphics Front Ports: 1 x USB Type-C (USB 10Gbps) 1 x USB Type-C (USB 5Gbps) 2 x USB Type-A (USB 10Gbps) 2 x USB Type-A (USB 5Gbps) 1 x Headphone/Microphone Combo Jack Rear Ports: 4 x USB Type-A 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out 1 x Display Port Keyboard: Wireless Keyboard and Mouse Combo Wireless Connection: Wi-Fi 6 and Bluetooth Dimensions: 13.27 x 6.10 x 12.40 inches Weight: 11.78 lbs Color: Black
| UPC | 194850546013 |
|---|---|
| Brand | HP |
| RAM Type | DDR5 SDRAM |
| Model Name | Business |
| Model Year | 2025 |
| Item Weight | 49.82 Pounds |
| Manufacturer | hp |
| Memory Speed | 5200 MHz |
| Model Number | M03 |
| Video Output | HDMI, DisplayPort |
| BuiltIn Media | Mouse |
| Item Dimensions | 13.27 x 6.1 x 12.4 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Speed | 2.5 GHz |
| Total Usb Ports | 10 |
| CPU Model Number | Intel Core Ultra 9 285 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Intel Core Ultra 9 |
| Processor Socket | FCLGA1851 |
| Graphics Card Ram | 1 GB |
| Graphics Ram Type | DDR5 SDRAM |
| Hardware Interface | DisplayPort, Ethernet, HDMI, USB |
| Memory Clock Speed | 5200 MHz |
| Hard Disk Interface | USB 2.0/3.0 |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard |
| Keyboard Description | Wireless |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Warranty Description | 1 Year Manufacture |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Video Output Interface | HDMI, DisplayPort |
| CPU Model Speed Maximum | 5.6 GHz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 64 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Cache Memory Installed Size | 36 MB |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Personal Computer Design Type | Computer Tower |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form