Limited Time SaleUS$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 209127929 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | US$36.00 | Model Number | 209127929 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | TUOHAITIME |
|---|---|
| Color | Blue |
| Series | Android 15 Tablet 2026 Newest |
| Processor | 2 GHz |
| Item Weight | 1.14 pounds |
| Chipset Brand | AMD |
| Wireless Type | 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Processor Brand | Unisoc |
| Card Description | Integrated |
| Operating System | Android 15 |
| Flash Memory Size | 128 GB |
| Item model number | T606 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 pixels |
| Product Dimensions | 11 x 4 x 0.35 inches |
| Graphics Coprocessor | Adreno 305 |
| Item Dimensions LxWxH | 11 x 4 x 0.35 inches |
| Max Screen Resolution | 1280X800 Pixels |
| Standing screen display size | 11 Inches |
| Average Battery Life in hours | 12 Hours |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form